511-533-211

Najczęściej zadawane pytania

Problem z połączeniem

Dlaczego mam problemy z dodzwonieniem się?

Powodów może być kilka. Najczęściej to brak dostępności usług, ze względu na zbyt wysokie zapotrzebowanie. Świadczę usługi indywidualnie, nie jestem korporacją taxi zrzeszająca kilkuset kierowców. Możliwe też, że próbujesz dodzwonić się poza g odzinami pracy , gdy np. śpię. Wtedy najefektywniejszy kontakt to wiadomość SMS.

Co jeśli za każdym razem numer nie odpowiada, a kiedyś wszystko działało normalnie?

Najprawdopodobniej Twój numer znajduje się z jakiegoś powodu na czarnej liście zablokowanych. Możliwe, że zamówiłeś taksówkę, rozmyśliłeś się, bądź zapomniałeś i nie odwołałeś kursu. Możliwe, że nie zapłaciłeś za wcześniejszy przejazd. 

Co mogę zrobić, żeby odblokować swój numer?

Aby odblokować zablokowany numer należy wysłać wiadomość na facebooku, w załączniku dodać potwierdzenie przelewu na nr konta 52 1050 1748 1000 0092 0075 0520 na kwotę 50 zł lub uregulowanie powstałego długu, jeśli taki istnieje

Jaki jest najefektywniejszy sposób, żeby się z Panem skontaktować?

W momencie gdy chcemy zarezerwować daleki przejazd lub umówić się na konkretną godzinę najlepiej wysłać SMS pod nr 511-533-211, z datą, godziną, miejscem początkowym i końcowym kursu. Jeśli, to sytuacja niecierpiąca zwłoki proszę o kontakt telefoniczny w godzinach mojej pracy, zazwyczaj między 22:00 a 6:00 rano.

Nigdy z Panem nie jechałem, mimo to nie odbiera Pan mojego telefonu gdy dzwonię z zastrzeżonego numeru. Dlaczego?

Do realizacji kursu wymagany jest adres klienta i jego nr telefonu, gdy nie wyświetla się numer taki kurs nie może zostać zrealizowany, gdyż w razie problemów nie mogę się skontaktować z klientem.

Dlaczego kierowca odrzuca moje połączenie?

Najprawdopodobniej jestem zajęty i nie mogę rozmawiać, a kurs nie może zostać zrealizowany przez najbliższe 20-30 minut.

Dlaczego, gdy dzwonię słyszę przez jakiś czas sygnał, a po jakimś czasie włącza się poczta głosowa i nikt nie odbiera?

Zapewne śpię, lub załatwiam swoje prywatne sprawy lub po prostu nie ma mnie przy telefonie, np. tankuję samochód. W takim wypadku proszę o kontakt SMS, odzdzwonię w pierwszej wolnej chwili. Czasami już po 2-3 minutach.